special
  • #StandWithUkraine Ukraine flag |
  • ~557770+1120
     | Enemy losses on 870th day of War in Ukraine

Карткові ігри, Гадання, Фокуси ♠♦♣♥

Фокуси та Карткові ігри

Гра в карти - це одна з цікавих форм відпочинку. У ній присутній азарт, елементи ризику, прагнення до перемоги.

Без перерахованого гра в карти була б нудною і нецікавою. Карткова гра дає широкі можливості для імпровізації, творчості, тренуванню емоцій, розвиває логічне мислення, пам'ять, формує ряд якостей, обов'язкових у повсякденному житті.

Прагнення до азартних ігор закладене в душі людини самою природою і абсолютно марно глибокомисливі педанти твердять, ніби азарт створений культурою або, точніше, бажанням людини без зусиль забезпечити собі можливість користуватися благами життя.

♠ Карткові ігри

Карткові ігри - на сайті зібрані описи і правила 582 дитячих, сімейних, азартних і інтелектуальних карткових ігор. Більшість з них були перекладені з англійської мови, приблизно 30 відсотків ігор - це логічний переклад правил відомого в світі сайту карткових ігор pagat.com.

Розповідається про гру Преферанс на основі книги О.Г. Утяцького Преферанс від А до Я.

Історія виникнення карткових ігор, їх модифікації, різновиди, розвиток, модернізація правил та прогнози на майбутнє.

Дані описи всіх найвідоміших ігор в Україні: Безік, Бура, Буркозел, Восьмерки, Дев'ятка, Деберц, Доміно, Дурак, Кінг (Король), Лото, Осел, Покер (Poker) Очко, Полиньяк, Пропущенка, П'яниця, Сапер, Терц, Тузату, Черви, 31, Тисяча (1000), Бридж, Віст, Рамс, Кріббедж, Кончинка, Козел, Пікет, Білот, Канаста, Мар'яж, Циганка, грати в 777 Блекджек і всі карткові ігри списком.

Ігри в карти класифіковані на 41 підрозділ.

♦ Пасьянси

Пасьянси - 524 пасьянси зібрано в бібліотеці карткових ігор.

Розділ класифікується на 21 підрозділ: за кількістю колод, способом розкладання, ступенем складності, популярністю, наявністю джокера, за збігами карт, за розміром табло, на пасьянси-гадання, з перероздачею або без і т.д.

Описані і доступні для завантаження такі відомі пасьянси, як Акордеон, Джокер, Колодець, Косиця, Пам'ять, Павук, Піраміда, Платок, Солітер, і багато інших.

Пасьянси сьогодні можна назвати грою номер один, вони є практично в усіх операційних системах та на кожному комп'ютері, планшеті і мобільному телефоні.

♣ Гадання на картах

Гадання на картах - 72 карточних гадання описується в бібліотеці.

Тут Ви можете отримати відповіді на складні та важливі питання незалежно від того, вірите Ви чи ні в передбачувальну силу карт.

З дотриманням певних правил гадання, Ви переконаєтесь, що краплинка правди у цьому присутня, до того ж гадання служать цікавим проведенням часу.

Особливу увагу слід приділити гаданням: Найближча доля, Парне гадання, Новий знайомий, Пірамідка, Гадання на улюбленого, Гадання на бажання, Гадання на кохання, Традиційні способи гадання, Марії Ленорман і т.д.

♥ Картковий словник

Картковий словник - понад 1500 карткових термінів вдалося зібрати у даному словнику.

Найбільше термінів припадає на гри в Покер, Преферанс та різні шахрайські ігри.

Популярні шахрайські терміни, блатний жаргон та умовні вирази, які використовують кати.

Тут Ви знайдете найвідоміші на сьогоднішній день карткові вирази, такі як йти у ва-банк, я пас, передернути, втерти очки, примазатися, в масть канати, готувати пасажира, як тільки, так і відразу, твій номер старий та інші.

♠ Карткові фокуси

Карткові фокуси - 138 карткових фокусів складають основу даного розділу.

Більшість карткових фокусів зібрано з книг та Інтернету, деякі фокуси були надіслані користувачами.

Понад половину фокусів було розроблено і виконано, але не вистачає хисту та виконавського мистецтва.

Фотографії, які опубліковані на сайті, були зроблені у далекому 2004, тому за якість вибачаємось.

Сторінки з фокусами досить великі через важкі фото. Розділ розбитий на: стандартні прийоми, флориші, прості та складні фокуси.

♦ Шахрай (Шулер)

Шахрай - хто, як не шахрай, приніс славу картковим іграм і зробив їх азартними, а також вніс свій блатний жаргон у спілкування картярів.

Практично всі основні методи шахрайства описані у даному розділі.

Це такі прийоми, як краплені, наколоті, вирізані карти, пальцева і розмовна система сигналізації, приховані умовні жести.

Оскільки сучасні шахраї почали використовувати високотехнологічну електроніку, таку як міні-камери та мікрофони, вбудовані в вуха, описувати ці методи немає сенсу, оскільки простіше зайти на будь-який сайт із продажу шпигунської техніки та самостійно ознайомитися з цими чудесами техніки. Проте це стосується лише шахраїв високого рівня. Шахраї, що діють за старим зразком, використовують всі способи, описані у даному розділі.

♣ Фільми про карткові ігри

Фільми про карткові ігри - у цьому розділі описано всього 57 відомих світових фільмів про карткові ігри.

Це і Картковий борг, і Тузи, і Гральний будинок, і інші.

Фактично для тих, хто серйозно захоплюється картами, будуть корисні лише чотири або п'ять фільмів, які розповідають всю правду про гру. Усі інші фільми - це лирика.

На сайті немає самі фільми, тільки їх опис та зображення з тизера або обкладинки касети чи диска.

♥ Анекдоти про карткові ігри

Анекдоти про карткові ігри - близько 74 найпопулярніших анекдотів зібрано на сторінці анекдотів.

Це анекдоти про Преферанс, про кату, про Вовочку, кілька анекдотів від Юрія Нікуліна, про поручика Ржевського, про чукчу, про Яшу Рабіновича, Шерлока Холмса, Петьку та Василя Івановича та інше.

Обережно! Надмірне захоплення азартними іграми майже завжди закінчується сумно, а іноді трагічно для сильно захоплених, які втрачають здатність реально оцінювати обстановку.


Created/Updated: 04.05.2024